Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt63908/domeenid/www.akara.ee/htdocs/wp-content/themes/specular/admin/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Valdkonnad – akara.ee I avasta iseennast

Millist valdkonda soovid endas arendada?

Küllus ja edu

Mida kujutab endast küllus, kas finantsilist võimalust teha kõike, mida hing ihkab või on see midagi enamat? Kuidas elada edukat ja küllusliku elu ning mis on peamised asjaolud, mis selle saavutamist takistavad? Kuidas manifesteerida endale hea tervis, unelmate elu või suurem palk tööl?

Sarnastele küsimustele annavad vastuseid mitmed maailma tippautorid nagu näiteks Eckhart Tolle, Dr. Wayne Dyer, Abraham Hicks ja paljud teised.

Tervenemine

Hea tervis on õnneliku elu alustala ja selleks, et ise enda keha tervendada, tuleb alguses mõista, kuidas inimese keha üldse töötab. Kas teatud haigusi põhjustavad meie DNA ja pärilikkus või on nende taga hoopis midagi muud?

Sellest, kuidas tevislikku elu elada ja elujõulist keha omada, räägivad sulle oma ala spetsialistid nagu Dr. Bruce Lipton, Dr. Joe Dispenza, Dr. Eric Pearl, Anita Moorjani ja paljud teised.

Suhted

Mis on suhte eesmärk, kuidas jõuda toimiva suhteni ja mis on selle juures üldse oluline? Kuidas hoida suhet õnnelikuna ka peale esimesi aastaid? Kui suurt rolli mängib ego meie suhtes paarilisega, pereliikmega, sõbraga või iseendaga? Kuidas mõjutavad suhteid meie harjumused ja uskumused ning kuidas neid muuta?

Oma teadmisi ja praktilisi lahendusi jagavad sinuga oma ala spetsialistid nagu Eckhart Tolle, Dr. Wayne Dyer, Tony Robbins ja mitmed teised.

Järgi oma kirge

Mis on elu eesmärk, kuidas enda oma ära tunda ja kuidas seda saavutada? Kuidas märgata sõnumeid universumilt ja millele tuleks elus rohkem tähelepanu pöörata? Mis on need uskumused ja harjumused, mis takistavad sinu unistuste täitumist? Kuidas neid muuta ja enda elu uuele tasemele viia?

Nendel teemadel jagavad kogemusi ja teadmisi oma ala eksperdid nagu Tony Robbins, Dr. Wayne Dyer, Bashar, Dr. Joe Dispenza, Abraham ja paljud teised.

Kvantmaailm ja Väli (The Field)

Mis on kvanfüüsika ja Väli (The Field) ning miks need on ühed olulisemad teemad tänapäeva maailmas? Kuidas on kõik inimesed omavahel seotud? Mis roll on teadvusel meie reaalsuse loomises? Kas ja kuidas me enda reaalsust mõjutada saame ning kuidas neid teadmisi enda elus praktikasse viia?

Sellistele küsimustele annavad kergesti mõistetavaid vastuseid maailmakuulsad teadlased nagu Dr. Amit Goswami, Nassim Haramein, Gregg Braden, Dr. Rupert Sheldrake ja paljud teised.

Enda sageduse tõstmine

Mida tähendab enda sageduse tõstmine ja miks võib see sulle oluline olla? Millised võimalused kaasnevad enda sageduse tõstmisega ja mis on need tegevused, mis sul seda saavutada aitavad?

Sageduse tõstmise mõju ja olulisust selgitavad sulle lihtsate näidete põhjal Christie Marie Sheldon, Abraham, Dr. Bruce Lipton, Bashar, Mas Sajady ja mitmed teised oma ala tegijad.