Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt63908/domeenid/www.akara.ee/htdocs/wp-content/themes/specular/admin/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Lille Lindmäe – akara.ee I avasta iseennast

LILLE LINDMÄE

Videod, artiklid, raamatud

Kes on Lille Lindmäe

klsjdajsdhaksjdhasj

Lille Lindmäe

on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley liinide meister.

Lille Lindmäe on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas ning töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ning ravijana Eestis ja Soomes.

Ta on üle tosina aasta pidanud loenguid neljas keeles, mitmes eri riigis, umbes 15 aasta jooksul ning võtnud osa erinevatest konverentsidest meil ja mujal.

Lille on kirjutanud kolm raamatut:“Iidse teadmisega õnnistatud” (2003), “Tähed on bioväljas ja taevas” (2006) ja  ning “Loome Kuldset Ajastut” (2017). Raamatud on ilmunud kordustrükkidena eesti, soome ja inglise keeles.

Lille Lindmäe ning tema mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ning loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele.

Lille näeb inimese aurast, kas ja milline organ on haige ning tal on võime auras korrektuure teha. Seda tegevust nimetabki ta biovälja tikkimiseks. Haruldane on veel, et tema aju töötab ühekorraga nii beeta kui ka delta tasandil ning tema bioväljast leitud tähekaardist on Kirliani meetodil tehtud pilte.

Lille on ka liinimeister ehk inimene, kes oskab luua, korrastada ja parandada planeet Maa ley liine. Need oskused tulenevad spetsiaalsest informatsioonist, mis asub tema bioväljas ning kosmilisest abijõust, kellega Lille pidevas ühenduses on.

Lille Lindmäe ja tema raamatute kohta vaata lähemalt www.lille.ee

Lille Lindmäe - ley liinidest, tervenemisest, Kuldajastust

Vaata: Kes on Lille Lindmäe ja millega ta tegeleb

Video teemad: eneseareng, kanaldamine, ley liinid, tervenemine

Lille Lindmäe

"Energiatöö ei ole tegemine, see on olemine"

"Ley liinid on nagu veresooned, terve Maa on ümbritsetud energiajoonte võrgustikuga"

"Olles avastanud oma anded ja need kasutusele võtnud, hakkab teie tee teid kandma"

Lille Lindmäe video vaatamiseks kliki pealkirjal

Lille Lindmäe raamatud

Tutvu akara.ee pakettidega või mine tagasi esilehele