GREGG BRADEN

Videod, artiklid, raamatud

Kes on Gregg Braden

klsjdajsdhaksjdhasj

Gregg Braden

Gregg Braden on tunnustatud New York Timesi menuautor ja rahvusvaheliselt tuntud kui pioneer, kes on viinud kokku tänapäeva teaduse ning vaimsuse.

Gregg töötas 1979-1990 erinevates Fortune 500 ettevõtetes nagu Cisco System, Philips Petroleum ja Martin Marietta Aerospceis kriisi olukordade lahendajana.

Probleemide lahendamisega jätkab Gregg ka tänapäeval – viies kokku kaasaegset teadust ning iidseid teadmisi ja vaimseid traditsioone. Ta toob tänapäeva maailma teadmisi ja lahendusi, mis on säilinud kaugetes kloostrites ning unustatud tekstides.

Tema avastused on toonud kaasa 12 auhinnatud raamatut, mida on avalikustatud enam kui 40 keeles.

Ühendkuningriikide ajakiri Watkins on toonud Greggi välja juba viiendat aastat järjest enda tuntud nimekirjas „Top 100 maailma kõige mõjukamat vaimset inimest“.

Braden on ka 2017 aasta kandidaatide seas auhinnale „The Templeton Prize“. See auhind loodi aastal 1972 Sir John Tempeltoni auks ja sellega tähistatakse isikuid, kes on andnud erakordse panuse vaimse maailma kinnitamisele kas läbi arusaamiste, avastuste või praktiliste lahenduste.

Gregg Bradeni kohta saad rohkem infot tema ametlikult kodulehelt: www.greggbraden.com

Globaalne ühtsus ja teadvus (The Field - Väli)

Vaata: Mida Gregg Braden räägib globaalsest ühtsusest ja Väljast (The Field)

Video teemad: eneseareng, teadlikkus (Consciousness), Väli (the Field)

Eestikeelse teksti lugemiseks kliki siia

Gregg Braden

"Meie igapäevategevusi ei saa vaadata eraldi meie vaimsest arengust - need ongi
meie vaimne areng!"

"Kõik pealtnäha keerulised väljakutsed tulevad meie ellu ainult siis, kui meil on olemas kõik, et need läbi elada ning kogemuse läbi terveneda."

"Maailm meie ümber ei ole midagi rohkemat ega vähemat kui peegeldus sellest, milliseks me oma sisemaailmas muutunud oleme."

Gregg Bradeni video vaatamiseks kliki pealkirjal

Gregg Bradeni raamatud

Tutvu akara.ee pakettidega või mine tagasi esilehele